Marzena i Sławomir Mituniewicz


„Spełnij swoje marzenia i mieszkaj pięknie” – to hasło które przyświeca nam każdego dnia w naszej pracy i pasji, którą jest dekoracja wnętrz.


Już od 1999r. – wcześniej jako Galeria Wnętrze a teraz jako Galeria Dobra 11 – tworzymy niepowtarzalne aranżacje wnętrz i dekoracje okien – dopasowane do potrzeb naszych Klientów. Podchodzimy profesjonalnie do projektowania jak i wykonawstwa. Posiadamy bogatą ofertę tkanin, tapet, mebli kilkudziesięciu starannie wyselekcjonowanych dostawców. Współpracujemy zarówno z firmami o światowym zasięgu jak i z niewielkimi manufakturami.


Posiadamy własną pracownię krawiecką, współpracujemy z doświadczonymi tapicerami, tapeciarzami. Montujemy wszystkie systemy karniszy, rolet, żaluzji. Osobiście dbamy o rzetelność i solidność wykonywanych prac.


W zamian otrzymujemy to, co liczy się dla nas najbardziej – piękne wnętrza i zadowolenie Klienta….


Galeria Dobra 11 to firma rodzinna, od sierpnia 2012 roku mieszcząca się na warszawskim Powiślu w pieczołowicie zrewitalizowanej, przedwojennej kamienicy. Przeprowadzka galerii z ulicy Mokotowskiej 46a była spełnieniem naszego marzenia o posiadaniu własnego lokalu i stworzeniu miejsca harmonijnego, w którym bawimy się barwą i kształtem i wspólnie z naszymi Klientami możemy odkryć i zrealizować ich wizje pięknego i funkcjonalnego wnętrza.

Zapraszmy do współpracy architektów, pracownie projektowe i dekoratorów wnętrz. Oferujemy fachową i kompleksową obsługę projektu. Służymy wiedzą, doświadczeniem, sprawdzonymi wykonawcami.


Serdecznie zapraszamy do Galerii Dobra 11


Marzena i Sławek Mituniewicz